Hakkımızda

Hakkımızda

Tüm parçalarımız; anlamlı ve kurumsal
değerler bütünü oluşturur.

BiZ KiMiZ?

Her işimizin başında iç görü, kalbinde ise özgün fikirler var. Tüm fikirlerin etrafında ise somut hedeflere ve gerçekçi hedef kitleye ulaşmak için gereken kanallardan oluşan sofistike bir yapı. Sosyal medya ya da konvansiyonel iletişim, entegrasyon ya da inovasyon, başarı için gerekli tüm metotlardan ayrı ayrı faydalanıyoruz. Etkiyi, fikirle eşzamanlı tasarlıyoruz. Performansımızı sürekli ölçerek yola devam ediyoruz. Keşfediyoruz, yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Sonunda mutlaka fark yaratıyoruz ve değerinize değer katıyoruz. Tam hizmet reklam ve prodüksiyon ajansı olarak ihtiyacınız olan bütün çözümleri tek çatı altında sunuyoruz. Tecrübeli ekibimizle sizin için çalışıyoruz. Her markamızda Akıl, Fikir ve Sanat var...

ONUR KULAKOĞLU | AJANS BAŞKANI 

Her işimizde sanatı, yaratıcı fikirleri ve analitik düşünceyi baz almak için yola çıktık. Temelinde sermayenin değil işin hem teorik hem de pratik kısmını bilen insanların olduğu bir yapıyı ortaya çıkarmak için sahada ve akademide ter döktük.  Geldiğimiz noktada Akıl Fikir Sanat bu düşüncelerin somut bir ürünü olarak ortaya çıktı. Her projemizin benzersiz olması için çok çalışıyoruz. Bu sebeple gelişime açık ve çalışma arkadaşlarımızı da geliştirmeye açığız.

En önemlisi, sizin için benzersiz çalışmalar yapmaya hazırız!

KİMDİR?

Ankara radyolarında prodüksiyon çalışmalarıyla kariyerine başladı. Sinema filmleri, müzik klipleri ve reklam filmlerinde yönetmenlik, yardımcı yönetmenlik ve reji çalışmalarında bulundu.
TV Sinema bölümünü onur derecesiyle bitirdi. 2020 yılında Gazi Üniversitesi GSE Yeni Medya Tasarımı Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Akıl Fikir Sanat’ta medya tasarımcısı ve yönetmen olarak görev almaktadır. Ankara Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

kurucu ortaklar

Senior Art Director

Gizem Sönmezer

Chief Creative Officer

Fatih Kulakoğlu

değerlerimiz fark yaratır!

DEĞERLER

KREATİF

Her projede özgün ve kreatif reklam fikirleri üretiriz.

analitik

Rakamlara inanır ve onları doğru analiz ederiz. Somut verilere inanırız.

içgörü

Çalışmalarımızda marka ile bütünleşiriz. Her çalışmayı içselleştiririz.

öngörü

Markalarımıza kısa, orta, uzun vadeli planlar yapar ve uygularız.

dönüşüm

İletişim fikirleri üretiriz. Geniş kapsamlı kurumsal dönüşüm sağlarız.

estetik

Tasarım kodlarını doğru ve etkili bir şekilde uygularız.